Новини

БЕЗ АГРЕСИЯ В УЧИЛИЩЕ

Страница  1 от 49  > >>

понеделник, 23 март 2020
Инфографика за симптомите, разпространението и превенция на зараза с коронавирус.
вторник, 03 март 2020

 

Последната сряда от месец февруари е Денят на розовата фланелка.

Тази година мотото на глобалното отбелязване е „Заедно нагоре“.

Екипът на Ученическия съвет на СУ “Христо Ботев“,  с. Горна Малина, организира през голямото междучасие училищно „розово“ хоро.

Ние казахме „НЕ НА НАСИЛИЕТО И ТОРМОЗА"

Празникът на доброто завърши с обща приятелска прегръдка.

 

 

Електронни тестове за най-малките Компютърни хрумки
 

Директор:

Нако Минков Наков 

--------------------------------------------------------------

Учители:

  1. Цветанка Цветанова Петкова – Главен учител  начален етап
  2. Цветанка Георгиева Истилиянова –  Старши учител начален етап
  3. Калинка Борисова ТопаловаСтарши учител начален етап
  4. Галина Цветанова ЦветановаСтарши учител начален етап
  5. Анелия Иванова ДимитроваСтарши учител начален етап
  6. Гинка Цветкова ВельоваСтарши учител начален етап
  7. Тинка Георгиева Андреева - Старши учител начален етап
  8. Любов Раденкова  Кузманова - Атанасова - Старши учител начален етап
  9. Димитрина Борисова Димитрова –  Български език и литература
  10. Анна Руменова Лянчова –  Български език и литература
  11. Мария Найденова Стоянова - Български език и литература; Руски език
  12. Кирилка Стоянова СтанковаАнглийски език
  13. Маринка Иванова АтанасоваМатематика
  14. Виолетка Николова МихайловаМатематика; Информатика
  15. Галина Стоянова ИвановаИстория и цивилизация
  16. Даниела Арахангелова Коцева –  Физика; Информационни технологии
  17. Грета Борисова ГелеваХимия и ООС и Биология и ЗО
  18. Дора Андреева Райчева - География и икономика
  19. Галина Маринова СтояноваТехнологии и предприемачество; Изобразително изкуство
  20. Ива Димитрова Стоянова - Учител по музика
  21. Цвета Руменова Немцойска Физическо възпитание и спорт
  22. Стефан Славчов СлавковФизическо възпитание и спорт
  23. Райна Йорданова Босакова - Петкова - Професионална подготовка
  24. Емилия Григорова Титова - Професионална подготовка
  25. Таня Цветанова ГергушкаИнформационни технологии; Теоретична подготовка
  26. Мария Пламенова Иванова      - Английски език
  27. Габриела Бориславова Поборникова   - Английски език; философски цикъл
  28. Вилма Георгиева Начева - старши учител  в ЦОУД
  29. Красимира Иванова Евтимова - Старши учител в ЦОУД
  30. Венелина Андрианова Найденова  - Учител ЦОУД
  31. Иванка Младенова  Младенова - Старши учител ЦОУД
  32. Светла Костадинова Минкова - Учител ЦОУД; ресурсен учител
  33. Деница Руменова Пенкова- Учител в ЦОУД 
  34.