Новини

БЕЗ АГРЕСИЯ В УЧИЛИЩЕ

Страница  1 от 39  > >>

четвъртък, 05 юли 2018
Учениците от СУ „Христо Ботев“ под ръководството на Иванка Младенова, Галина Цветанова, Светла Минкова, Деница Пенкова и Цвета Немцойска взеха Участие в Спортния фестивал "Европейско бъдеще за децата на община Горна Малина”, който се проведе на 30 юни 2018 година.
вторник, 26 юни 2018
По повод 24 май - Ден на българската просвета и култура и на славянската писменост, Даниела Коцева
вторник, 05 юни 2018
Спортен клуб (5-8 клас) при СУ „Христо Ботев” – Горна Малина отбеляза с велопоход деня на Ботев и на загиналите за свободата и независимостта на България
Електронни тестове за най-малките Компютърни хрумки
 

Директор:

Нако Минков Наков 

 Заместник-директор:

Томислава Ненкова Кременска - Йовкова 

--------------------------------------------------------------

Учители:

  1. Цветанка Цветанова Петкова – Главен учител  начален етап
  2. Цветанка Георгиева Истилиянова –  Старши учител начален етап
  3. Калинка Борисова ТопаловаСтарши учител начален етап
  4. Галина Цветанова ЦветановаСтарши учител начален етап
  5. Анелия Иванова ДимитроваСтарши учител начален етап
  6. Гинка Цветкова ВельоваСтарши учител начален етап
  7. Тинка Георгиева Андреева - Старши учител начален етап
  8. Любов Раденкова  Кузманова - Атанасова - Старши учител начален етап
  9. Димитрина Борисова Димитрова –  Български език и литература
  10. Анна Руменова Лянчова –  Български език и литература
  11. Мария Найденова Стоянова - Български език и литература; Руски език
  12. Кирилка Стоянова СтанковаАнглийски език
  13. Маринка Иванова АтанасоваМатематика
  14. Виолетка Николова МихайловаМатематика; Информатика
  15. Галина Стоянова ИвановаИстория и цивилизация
  16. Даниела Арахангелова Коцева –  Физика; Информационни технологии
  17. Грета Борисова ГелеваХимия и ООС и Биология и ЗО
  18. Симона Стоянова Стоянова - География и икономика
  19. Галина Маринова СтояноваТехнологии и предприемачество; Изобразително изкуство
  20. Цвета Руменова Немцойска Физическо възпитание и спорт
  21. Стефан Славчов СлавковФизическо възпитание и спорт
  22. Райна Йорданова Босакова - Петкова - Професионална подготовка
  23. Емилия Григорова Титова - Професионална подготовка
  24. Таня Цветанова ГергушкаИнформационни технологии; Теоретична подготовка
  25. Мария Пламенова Иванова      - Английски език
  26. Христо Евгениев МладеновАнглийски език; Професионална подготовка
  27. Габриела Бориславова Поборникова   -философски цикъл; 
  28. Вилма Георгиева Начева - Педагогически съветник; Учител в ЦОУД
  29. Красимира Иванова Евтимова - Старши учител в ЦОУД
  30. Венелина Андрианова Найденова  - Учител ЦОУД
  31. Иванка Младенова  Младенова - Старши учител ЦОУД
  32. Ива Димитрова Стоянова - Учител в ЦОУД
  33. Светла Костадинова Минкова - Учител ЦОУД
  34. Деница Руменова Пенкова- Учител в ЦОУД 
  35. Гена  Стоянова Делчева - Учител в ЦОУД                
    Леонида Иванова Трайкова-Найденова - Учител в ЦОУД