Новини

БЕЗ АГРЕСИЯ В УЧИЛИЩЕ

<< <  Страница  47 от 53  > >>

вторник, 23 декември 2014
На 22.12.2014 г., в навечерието на Коледа, цялата общественост на Горна Малина отвори душа и сърце, за да помогне на едно от своите деца - двадесет и две годишния Александър Людмилов Петков, който претърпя тежка катастрофа през месец април.
четвъртък, 18 декември 2014
СИП ,,Традиции, нрави и обичаи'', с ръководител Анелия Димитрова, провежда занимания от 5 ноември 2014година. В него участват ученици от трети до седми клас, които изучават традициите на българи и роми.
понеделник, 24 ноември 2014
По повод 25 години от приемането на Конвенцията за правата на детето и седмицата за справяне с училищния тормоз – ден, който се отбелязва от цялата световна общност – в СОУ „Св. Паисий Хилендарски“ гр. Златица се състоя открит урок, реализиран съвместно с ученици от СОУ „Христо Ботев“ с. Горна Малина.
Електронни тестове за най-малките Компютърни хрумки
 

Директор:

Нако Минков Наков 

--------------------------------------------------------------

Учители:

  1. Цветанка Цветанова Петкова – Главен учител  начален етап
  2. Цветанка Георгиева Истилиянова –  Старши учител начален етап
  3. Калинка Борисова ТопаловаСтарши учител начален етап
  4. Галина Цветанова ЦветановаСтарши учител начален етап
  5. Анелия Иванова ДимитроваСтарши учител начален етап
  6. Гинка Цветкова ВельоваСтарши учител начален етап
  7. Тинка Георгиева Андреева - Старши учител начален етап
  8. Любов Раденкова  Кузманова - Атанасова - Старши учител начален етап
  9. Димитрина Борисова Димитрова –  Български език и литература
  10. Анна Руменова Лянчова –  Български език и литература
  11. Мария Найденова Стоянова - Български език и литература; Руски език
  12. Кирилка Стоянова СтанковаАнглийски език
  13. Маринка Иванова АтанасоваМатематика
  14. Виолетка Николова МихайловаМатематика; Информатика
  15. Галина Стоянова ИвановаИстория и цивилизация
  16. Даниела Арахангелова Коцева –  Физика; Информационни технологии
  17. Грета Борисова ГелеваХимия и ООС и Биология и ЗО
  18. Дора Андреева Райчева - География и икономика
  19. Галина Маринова СтояноваТехнологии и предприемачество; Изобразително изкуство
  20. Ива Димитрова Стоянова - Учител по музика
  21. Цвета Руменова Немцойска Физическо възпитание и спорт
  22. Стефан Славчов СлавковФизическо възпитание и спорт
  23. Райна Йорданова Босакова - Петкова - Професионална подготовка
  24. Емилия Григорова Титова - Професионална подготовка
  25. Таня Цветанова ГергушкаИнформационни технологии; Теоретична подготовка
  26. Мария Пламенова Иванова      - Английски език
  27. Габриела Бориславова Поборникова   - Английски език; философски цикъл
  28. Вилма Георгиева Начева - старши учител  в ЦОУД
  29. Красимира Иванова Евтимова - Старши учител в ЦОУД
  30. Венелина Андрианова Найденова  - Учител ЦОУД
  31. Иванка Младенова  Младенова - Старши учител ЦОУД
  32. Светла Костадинова Минкова - Учител ЦОУД; ресурсен учител
  33. Деница Руменова Пенкова- Учител в ЦОУД 
  34.