Новини

БЕЗ АГРЕСИЯ В УЧИЛИЩЕ

<< <  Страница  40 от 43  > >>

понеделник, 14 април 2014
На 25.04.2014 г. община Правец – ОУ „Васил Левски” бе домакин на провеждане на регионална викторина по БДП „Да запазим децата на пътя”, съвместна инициатива на РИО-София област и ОДМВР КАТ –София.
сряда, 09 април 2014
"Знаете, че датите за провеждане на изборите бяха определени от Европейския парламент и нямаше как да бъде избегнато съвпадането с нашия празник", обясниха на срещата вчера в МОН представителите на ЦИК, които заедно с колегите си от министертвото и МВР обсъдиха създалата се ситуация.
четвъртък, 03 април 2014
В проведения в град Варна Трети национален ученически конкурс „Българските архитектурни паметници в макети”, посветен на Националния празник на България – Трети март 2014 г. ИВАН ПЕТРОВ ФИЛИПОВ – Vа клас спечели втора награда на журито .
Електронни тестове за най-малките Компютърни хрумки
 

Директор:

Нако Минков Наков 

 Заместник-директор:

Томислава Ненкова Кременска - Йовкова 

--------------------------------------------------------------

Учители:

  1. Цветанка Цветанова Петкова – Главен учител  начален етап
  2. Цветанка Георгиева Истилиянова –  Старши учител начален етап
  3. Калинка Борисова ТопаловаСтарши учител начален етап
  4. Галина Цветанова ЦветановаСтарши учител начален етап
  5. Анелия Иванова ДимитроваСтарши учител начален етап
  6. Гинка Цветкова ВельоваСтарши учител начален етап
  7. Тинка Георгиева Андреева - Старши учител начален етап
  8. Любов Раденкова  Кузманова - Атанасова - Старши учител начален етап
  9. Димитрина Борисова Димитрова –  Български език и литература
  10. Анна Руменова Лянчова –  Български език и литература
  11. Мария Найденова Стоянова - Български език и литература; Руски език
  12. Кирилка Стоянова СтанковаАнглийски език
  13. Маринка Иванова АтанасоваМатематика
  14. Виолетка Николова МихайловаМатематика; Информатика
  15. Галина Стоянова ИвановаИстория и цивилизация
  16. Даниела Арахангелова Коцева –  Физика; Информационни технологии
  17. Грета Борисова ГелеваХимия и ООС и Биология и ЗО
  18. Симона Стоянова Стоянова - География и икономика
  19. Галина Маринова СтояноваТехнологии и предприемачество; Изобразително изкуство
  20. Цвета Руменова Немцойска Физическо възпитание и спорт
  21. Стефан Славчов СлавковФизическо възпитание и спорт
  22. Райна Йорданова Босакова - Петкова - Професионална подготовка
  23. Емилия Григорова Титова - Професионална подготовка
  24. Таня Цветанова ГергушкаИнформационни технологии; Теоретична подготовка
  25. Мария Пламенова Иванова      - Английски език
  26. Христо Евгениев МладеновАнглийски език; Професионална подготовка
  27. Габриела Бориславова Поборникова   -философски цикъл; 
  28. Вилма Георгиева Начева - Педагогически съветник; Учител в ЦОУД
  29. Красимира Иванова Евтимова - Старши учител в ЦОУД
  30. Венелина Андрианова Найденова  - Учител ЦОУД
  31. Иванка Младенова  Младенова - Старши учител ЦОУД
  32. Ива Димитрова Стоянова - Учител в ЦОУД
  33. Светла Костадинова Минкова - Учител ЦОУД
  34. Деница Руменова Пенкова- Учител в ЦОУД 
  35. Гена  Стоянова Делчева - Учител в ЦОУД                
    Леонида Иванова Трайкова-Найденова - Учител в ЦОУД