Новини

БЕЗ АГРЕСИЯ В УЧИЛИЩЕ

<< <  Страница  30 от 32  > >>

сряда, 09 април 2014
"Знаете, че датите за провеждане на изборите бяха определени от Европейския парламент и нямаше как да бъде избегнато съвпадането с нашия празник", обясниха на срещата вчера в МОН представителите на ЦИК, които заедно с колегите си от министертвото и МВР обсъдиха създалата се ситуация.
четвъртък, 03 април 2014
В проведения в град Варна Трети национален ученически конкурс „Българските архитектурни паметници в макети”, посветен на Националния празник на България – Трети март 2014 г. ИВАН ПЕТРОВ ФИЛИПОВ – Vа клас спечели втора награда на журито .
сряда, 05 март 2014
Слушането на Бетовен, Моцарт, Хайдн и Менделсон в ранна възраст помага на концентрацията и самодисциплината на децата.
Електронни тестове за най-малките Компютърни хрумки
 

Директор:

Нако Минков Наков 

 

Заместник-директор:

Томислава Ненкова Кременска - Йовкова 

--------------------------------------------------------------

Учители:

  1. Цветанка Цветанова Петкова – Главен учител  начален етап
  2. Цветанка Георгиева Истилиянова –  Старши учител начален етап
  3. Галина Цветанова ЦветановаСтарши учител начален етап
  4. Анелия Иванова ДимитроваСтарши учител начален етап
  5. Гинка Цветкова ВельоваСтарши учител начален етап
  6. Тинка Георгиева Андреева - Старши учител начален етап
  7. Любов Раденкова  Кузманова - Атанасова - Старши учител начален етап
  8. Димитрина Борисова Димитрова –  Български език и литература
  9. Анна Руменова Лянчова –  Български език и литература
  10. Мария Найденова Стоянова - Български език и литература; Руски език
  11. Кирилка Стоянова СтанковаАнглийски език
  12. Маринка Иванова АтанасоваМатематика
  13. Виолетка Николова МихайловаМатематика; Информатика
  14. Галина Стоянова ИвановаИстория и цивилизация
  15. Даниела Арахангелова Коцева –  Физика; Информационни технологии
  16. Грета Борисова ГелеваХимия и ООС и Биология и ЗО
  17. Симона Стоянова Стоянова - География и икономика
  18. Галина Маринова СтояноваДомашен бит и техника; Изобразително изкуство
  19. Цвета Руменова Немцойска Физическо възпитание и спорт
  20. Стефан Славчов СлавковФизическо възпитание и спорт
  21. Райна Йорданова Босакова - Петкова - Професионална подготовка
  22. Емилия Григорова Титова - Професионална подготовка
  23. Таня Цветанова ГергушкаИнформационни технологии; Теоретична потготовка
  24. Радина Георгиева Миндева - Английски език
  25. Христо Евгениев МладеновАнглийски език; Професионална подготовка
  26. Вилма Георгиева Начева - Педагогически съветник; Учител в ЦОУД
  27. Миглена Радкова Христова  - Философски цикъл; Учител в ЦОУД
  28. Калинка Борисова Топалова- Старши учител в ЦОУД
  29. Красимира Иванова Евтимова - Старши учител в ЦОУД
  30. Венелина Андрианова Найденова  - Учител ЦОУД
  31. Иванка Младенова  Младенова - Старши учител ЦОУД
  32. Ива Димитрова Стоянова - Учител в ЦОУД
  33. Светла Костадинова Минкова - Учител ЦОУД
  34. Деница Руменова Пенкова- Учител в ЦОУД