Страница  1 от 40  > >>

сряда, 14 ноември 2018
Десетокласникът от СУ „Христо Ботев“ , с. Горна Малина Йоан Стоянов ще участва в първото по рода си пленарно заседание на Европейския парламент, посветено на бъдещето на Европа, на което ще присъстват над 700 деца и млади хора на възраст от 16 до 30 г., от всички държави-членки на ЕС
неделя, 07 октомври 2018
Клипът "Космосът и научната фантастика", който участва в Big Bang Spacetube Festival logo е класиран на първо място!!!
четвъртък, 05 юли 2018
Учениците от СУ „Христо Ботев“ под ръководството на Иванка Младенова, Галина Цветанова, Светла Минкова, Деница Пенкова и Цвета Немцойска взеха Участие в Спортния фестивал "Европейско бъдеще за децата на община Горна Малина”, който се проведе на 30 юни 2018 година.
Електронни тестове за най-малките Компютърни хрумки

05 07 2018

Участие в Спортния фестивал "Европейско бъдеще за децата на община Горна Малина”, който се проведе на 30 юни 2018 година

Учениците  от  СУ „Христо Ботев“  под  ръководството на  Иванка Младенова, Галина Цветанова, Светла Минкова,  Деница Пенкова и Цвета Немцойска  взеха  участие  в    Спортния  фестивал   "Европейско  бъдеще  за  децата  на  община  Горна Малина”,  който  се  проведе  на   30 юни 2018 година.

Фестивалът бе част от реализирания проект:  Празникът „Роде мой“ в община Горна Малина, под девиза на Българското председателство на Съвета на ЕС 2018 година.

Три отбора се състезаваха във физкултурния салон на СУ „Христо Ботев“, като отборът на зелените с ръководител Светла Минкова  спечели  първо място с  22  точки, второто място  с  21 точки  зае отборът на червените с ръководител Галина Цветанова ,  а  белите  под  ръководството на Деница Пенкова  останаха  със 17 точки на трето място.

В  спортния  комплекс  се  проведе  и състезание  по тенис на маса.  Най-добре се представиха: Георги Бориславов Илиев  - първо място,   Даниел  Никодим Истатков  - второ,  а  трето -  Йордан Иванов Иванов.

В надпреварата сред велосипедистите  при  момичетата победителите са Мила   Станимирова   Кекеманова  -  първо място,  Борислава   Антонова   Глигова  - второ,  а  Милена   Мирославова   Николова зае третото място. При  момчетата най-добър бе  Веселин   Юлианов   Янков  -  първо място,   Даниел  Никодим Истатков  - второ,  а  Йордан Иванов Иванов  зае третото място.

Кметът на общината инж. Ангел Жиланов поздрави участниците и връчи на победителите  купи,   медали  и  грамоти.

Учениците  от  СУ „Христо Ботев“  под  ръководството на  Иванка Младенова, Галина Цветанова, Светла Минкова,  Деница Пенкова и Цвета Немцойска  взеха  Участие  в    Спортния  фестивал   "Европейско  бъдеще  за  децата  на  община  Горна Малина”,  който  се  проведе  на   30 юни 2018 година.

Три отбора се състезаваха във физкултурния салон на СУ „Христо Ботев“, като отборът на зелените с ръководител Светла Минкова  спечели  първо място с  22  точки, второто място  с  21 точки  зае отборът на червените с ръководител Галина Цветанова ,  а  белите  под  ръководството на Деница Пенкова  останаха  с 17 точки на трето място.